Muzyczka

poniedziałek, 6 stycznia 2014

Ojojoj ;/

Dawno nie było postów serdecznie przepraszam za ten chwilowy brak, jest to spowodowane (przynajmniej z mojej strony) moim laptopem, który ma zepsutą ładowarkę i ogromnymi lagami na grze. Postaram się coś dzisiaj dodać, ale nie wiem czy to wypali. Jeszcze raz przepraszam.
Wasza Klarisaq ;*

niedziela, 10 listopada 2013

post z ubraniami 1#

hej oto mój pierwszy post z ubraniami :D !!! pokaże wam jak się ubrać na gry typu transformice jest gra CakeForMice linczek i space mice które znacie drugi linczek mam już kilka pomysłuw i też pokaże wam z jakich kolorów są dlatego te gry są mi potrzebne :D miłego i słitaśnego ubierania :3 i czytania c:    
                                                                       1 strój
                                       1.musicie mieć : włosy,inne włosy,krawat,skórkę zimową,gwiazdeczkę na ogon i tą czapke
               czapka musi mieć kody do kolorów : 00BEFF,B1F6FF i 68B1E0 i mamy czapeczkę
               włosy numer 1 : trzeba tylko 2 kolory XD 00BEFF i B1F6FF i tak je ustawić jak na zdjęciu
                  krawat :kolory są już inne i kody teraz wpisujemy : 68B1E0 i B3EFFF i koniec krawatu
                 gwiazda kod: 68B1E0
                                  i na koniec włosy numer 2 kody do koloru : 68B1E0 tak jak u gwiazdy
                       
                                           i to koniec a efekt końcowy wygląd wygląda tak :
                             

                                               to koniec na dziś w następnym poście z ubraniami będzie jak się ubrać na transformice CakeForMice bo na Space Mice jeszcze tego nie ma :P a więc to tyle na dzisiaj i papatki ♥ moja myszka naboki już jest w śniegu i zwami się też żegna


bye bye
                    oto zdjęcie tego ubrania żeby było lepiej widać



                               miłego dnia i mam nadzieje że już nie długo będzie śnieg

                                                                                                                                          



  
                        
                                                                                                                                       naboki

czwartek, 7 listopada 2013

hej nie było długo postów

hej nie było aż tak dużo postów dla tego że malowałam na paint było fajnie ja i zmierzch już robimy teledysk ale będzie inna piosenka :3 a teraz pokaże wam moje obrazki        
    
                                     
                                      tutaj zmierzch w swoim specjalnym stroju (wiem sweet jak na mnie ^^ )  

          
                            tutaj ja i zmierzch na kamieniach narysowane to mój pomysł ^^''
                       
                          


                     myszka jest sweet i tak zaskoczona tyloma wyświetleniami bloga ^^ 

      i na koniec chcę wam powiedzieć że jutro moja siostra ma święto które się nazywa śniadanie daje moc XD dziwne a więc dobranoc :*       i w ogóle  blog taki jest teraz mroczny XD                      
                                                                

                                                                                                                                     naboki
















            

niedziela, 3 listopada 2013

dzisiaj troche zdjęć i moich znajomych :3

Hej dzisiaj pokaże wam zdjęcia z moimi przyjaciółmi zmierzch nie ma a więc z nią nie mogłam  zrobić zdjęć :/ ale pokaże wam za to dwójkę moich innych przyjaciół :3  
         

    pierwszy jest blackq on mnie uczy grać na roomie defilante :3  i też umie jak dla mnie się ubrać :3

                                                              jego zdjęcia





       druga jest moja przyjaciółka akitaa ^^ jest fajna i miła i też zabawna ubiera się śliczne umie dopasować kolory

                                                    nasze wspulne zdjęcie

                       




i to na tyle papatki

                                                                                                                                            Naboki

Siemanko
Wiem że jest za wcześnie żeby pisać posta
ale w tym poście mam dużo do roboty ponieważ chcę napisać jak się ubrać 
to do roboty


DZiDZiA Emo
  
Pidżama 
 
 Czekoladowy Anioł
 
Takie tam C:
   
I to chyba było na tyle Papatki Zmierzch/CookieM