hej wiecie że jutro halloween i dlatego ogłaszam nowy konkurs !!!
zasady konkursu które trzeba zrobić
1. Trzeba namalować obrazek dowolnie czyli : namalować na kartce i zrobić zdjęcie i mi przysłać , można robić na każdym programie
2. trzeba zrobić tło takie mroczne czyli takie jak myślicie i namalować myszkę ubraną w strój halloweenowy (oczywiście to nie musi być jedna myszka :P)
3.nagrody będą fajne :3
nagrody dla 1 miejsca to: obrazek który namalowałam wczoraj i dodam go do plemienia halloweenowego którego też zrobiłam wczoraj ^^'' i moje stare konto (bo jednak w święta będą inne prezenty)i do znaj
nagrody dla 2 miejsca to :dodam go do plemienia i do znaj
nagroda dla 3 miejsca to : dodam go do znaj ;3
wysyłajcie na email naboki@spoko.pl termin do : 15 listopada
i to tyle papatki
naboki
Muzyczka
środa, 30 października 2013
wtorek, 29 października 2013
za dwa dni wyiki konkursu :c
hej za dwa dni wyniki konkursu i dalej żadnych prac boję się w sprawie tych prac 31 października są wyniki :c ja też robię rysunek ale na halloween ;) i wam ją pokaże dalej jestem chora na święta Bożego Narodzenia będzie konkurs tyko na dwa 1 miejsca ja i zmierzch oddamy stare konta z dużymi punktami do mocy dla szamana :3 ale tylko 2 pierwsze miejsca hehe a więc na zime będziecie musieli się starać ;) papa chciałam tylko wam to powiedzieć ;) aha i jeszcze coś te stare konta wyglądają tak
oczywiście teraz wyglądają inaczej moje stare to aniolka a zmierzch to fruzja ;)
oczywiście teraz wyglądają inaczej moje stare to aniolka a zmierzch to fruzja ;)
poniedziałek, 28 października 2013
jestem chora :c
hej jest 9:23 i piszę post bo nie poszłam do szkoły bo jestem chora !!! będą posty ale to chyba jest najbardziej krótszy. Teraz idę do lekarza bo mam kaszel i chrypę :c jest mi strasznie smutno że muszę leżeć i oglądać telewizje :/ ciągle czekam na wasze prace na konkurs i nie mogę się doczekać wyników mam nadzieje że nie będzie tak że tylko 2 osoby zrobią prace :c papatki jeszcze może dziś coś napiszę pa
niedziela, 27 października 2013
w sprawie konkursu
jeszcze coś w konkursie możecie robić rysunki nie na laptopach czy na komputerach ale na zwykłych kartkach robić im zdjęcia i je przesyłać na komputer i później nam przesyłać na email c:
nie mogę się doczekać waszych prac kochani♥ mam nadzieje że będzie ich dużo !!!! przypomnę wam email do którego wysyłajcie obrazki naboki@spoko.pl
kocham was moi drodzy :3 papatki
nie mogę się doczekać waszych prac kochani♥ mam nadzieje że będzie ich dużo !!!! przypomnę wam email do którego wysyłajcie obrazki naboki@spoko.pl
kocham was moi drodzy :3 papatki
jak wyglądam na space mice
hej chcę wam powiedzieć jak wyglądam na space mice
to ja :3
mam futerko pikachu szalik włosy czarno-brązowe jak szalik kokardę żółtą a kryształ na ogon czarno-biały mam nadzieje że robicie jużprace na konkurs pamiętajcie prace do 31 października na email naboki@spoko.pl papa :3
ling do space mice http://spacemice.ru/ dajecie na polski logujecie się i gracie ??
i piszcie komętarze naboki ☻
to ja :3
mam futerko pikachu szalik włosy czarno-brązowe jak szalik kokardę żółtą a kryształ na ogon czarno-biały mam nadzieje że robicie jużprace na konkurs pamiętajcie prace do 31 października na email naboki@spoko.pl papa :3
ling do space mice http://spacemice.ru/ dajecie na polski logujecie się i gracie ??
i piszcie komętarze naboki ☻
KONKURS!
hej ja i zmierzch ustaliłam że będzie konkurs :3 w nim polega żeby zrobić obrazek z naszymi myszkami z jesiennym tłem technika dowolna i na każdym programie
tak wyglądamy
1 miejsce dostanie : obraz na konto, na space mice zaprosimy go do plemienia i będzie naszą maskotką (na naszym blogu mogą być tylko 2 maskotki) i do znaj
2 miejsce dostanie : dodamy do znajomych i plemienia
3 miejsce dostanie : dodamy do znaj
termin do 31 paźdzziernika
wysyłajcie prace na email naboki@spoko.pl
i piszcie komentarze :3 naboki ♥
tak wyglądamy
1 miejsce dostanie : obraz na konto, na space mice zaprosimy go do plemienia i będzie naszą maskotką (na naszym blogu mogą być tylko 2 maskotki) i do znaj
2 miejsce dostanie : dodamy do znajomych i plemienia
3 miejsce dostanie : dodamy do znaj
termin do 31 paźdzziernika
wysyłajcie prace na email naboki@spoko.pl
i piszcie komentarze :3 naboki ♥
Ja Zmierzch
Siemka ja jestem Zmierzch
A oto jak wyglądam na spacemice

Jestem wspólniczką bloga Kai (Kaja to naboki) i chcę wam powiedzieć że niedługo może zrobimy konkurs ale to jeszcze muszę uzgodnić to z Kają.W następnym poście może jeszcze napiszemy o tym czy to będzie ten konkurs i na czym on będzie polegał i co będzie można wygrać i jeszcze jedno wam powiem ja wiem o czym będzie ten konkurs ale wy się dowiecie dopiero jutro albo nawet i dzisiaj
PAPATKI
Zmierzch :P
A oto jak wyglądam na spacemice
Jestem wspólniczką bloga Kai (Kaja to naboki) i chcę wam powiedzieć że niedługo może zrobimy konkurs ale to jeszcze muszę uzgodnić to z Kają.W następnym poście może jeszcze napiszemy o tym czy to będzie ten konkurs i na czym on będzie polegał i co będzie można wygrać i jeszcze jedno wam powiem ja wiem o czym będzie ten konkurs ale wy się dowiecie dopiero jutro albo nawet i dzisiaj
PAPATKI
Zmierzch :P
Dzisiaj trochę o space mice
hej myszki zmierzch nie mogła dzisiaj napisać a więc ja piszę.Dziś porozmawiamy o space mice :3
space mice to fajna gra tak jak micemaria
a więc obudźcie się i zabawcie się!!!! Przed wami jeszcze wiele miesięcy oglądania naszych postów c: a więc pozdrawiam was i mówię papatki :D
http://spacemice.ru/
Życzę wam miłego dnia :] i wchodźcie na space mice
będę na roomie blog i pamiętajcie zawsze możecie pisać komentarze
i pytać nas a my wam odpowiemy :*
space mice to fajna gra tak jak micemaria
a więc obudźcie się i zabawcie się!!!! Przed wami jeszcze wiele miesięcy oglądania naszych postów c: a więc pozdrawiam was i mówię papatki :D
http://spacemice.ru/
Życzę wam miłego dnia :] i wchodźcie na space mice
będę na roomie blog i pamiętajcie zawsze możecie pisać komentarze
i pytać nas a my wam odpowiemy :*
piątek, 25 października 2013
jak się można się ubrać na haloween w MiceMaria
Hej chcem wam powiedzieć jak się ubrać na haloween w MiceMaria są różne sposoby lecz ja wymyśliłam swój
to zombie fajny i w kolorach czerwieni i brązu
bye bye jutro będzie pisała zmierzch :3
to zombie fajny i w kolorach czerwieni i brązu
bye bye jutro będzie pisała zmierzch :3
WITAJCIE NA BLOGU O MICEMARIA :D
Hej myszki jestem naboki i razem z zmierzch i będziemy mówić o grze MiceMaria fajna gra i zachcęcamy do czytania bloga :3
http://www.micemaria.com/
http://www.micemaria.com/
Subskrybuj:
Posty (Atom)








