Muzyczka

środa, 30 października 2013

nowy konkurs :D bo w tamtym dałam chyba zbut mało czsu :D

              hej wiecie że jutro halloween i dlatego ogłaszam nowy konkurs !!!
                                                   
                                                    zasady konkursu które trzeba zrobić         
                                     
                  1. Trzeba namalować obrazek dowolnie czyli : namalować na kartce i zrobić zdjęcie i mi przysłać , można robić na każdym programie
                  2. trzeba zrobić tło takie mroczne czyli takie jak myślicie i namalować myszkę ubraną w strój halloweenowy (oczywiście to nie musi być jedna myszka :P)
                   3.nagrody będą fajne :3


nagrody dla 1 miejsca to: obrazek który namalowałam wczoraj i dodam go do plemienia halloweenowego którego też zrobiłam wczoraj ^^'' i moje stare konto (bo jednak w święta będą inne prezenty)i do znaj
nagrody dla 2 miejsca to :dodam go do plemienia i do znaj
nagroda dla 3 miejsca to : dodam go do znaj ;3

wysyłajcie na email naboki@spoko.pl                                                                termin do : 15 listopada
  i to tyle papatki                                           
                                                                                                                                                naboki

wtorek, 29 października 2013

za dwa dni wyiki konkursu :c

hej za dwa dni wyniki konkursu i dalej żadnych prac boję się w sprawie tych prac 31 października są wyniki :c ja też robię rysunek ale na halloween ;) i wam ją pokaże dalej jestem chora na święta Bożego Narodzenia będzie konkurs tyko na dwa 1 miejsca ja i zmierzch oddamy stare konta z dużymi punktami do mocy dla szamana :3 ale tylko 2 pierwsze miejsca hehe a więc na zime będziecie musieli się starać ;) papa chciałam tylko wam to powiedzieć ;) aha i jeszcze coś te stare konta wyglądają tak
            oczywiście teraz wyglądają inaczej moje stare to aniolka a zmierzch to fruzja ;)

poniedziałek, 28 października 2013

jestem chora :c

hej jest 9:23 i piszę post bo nie poszłam do szkoły bo jestem chora !!! będą posty ale to chyba jest najbardziej krótszy. Teraz idę do lekarza bo mam kaszel i chrypę :c jest mi strasznie smutno że muszę leżeć i oglądać telewizje :/ ciągle czekam na wasze prace na konkurs i nie mogę się doczekać wyników mam nadzieje że nie będzie tak że tylko 2 osoby zrobią prace :c papatki jeszcze może dziś coś napiszę pa

niedziela, 27 października 2013

w sprawie konkursu

   jeszcze coś w konkursie możecie robić rysunki nie na laptopach czy na komputerach ale na zwykłych  kartkach robić im zdjęcia i je przesyłać na komputer i później nam przesyłać na email c:
                                               nie mogę się doczekać waszych prac kochani♥  mam nadzieje że będzie ich dużo !!!!    przypomnę wam email do którego wysyłajcie obrazki naboki@spoko.pl 
                                       kocham was moi drodzy :3 papatki

jak wyglądam na space mice

                                      hej chcę wam powiedzieć jak wyglądam na space mice
                
                                                               to ja :3  
                                       
                                             mam futerko pikachu szalik włosy czarno-brązowe jak szalik kokardę      żółtą a kryształ na ogon czarno-biały mam nadzieje że robicie jużprace na konkurs pamiętajcie prace do 31 października na email naboki@spoko.pl  papa :3                    


ling do space mice http://spacemice.ru/  dajecie na polski logujecie się i gracie ??


                                                                                      i piszcie komętarze                      naboki ☻

KONKURS!

                hej ja i zmierzch ustaliłam że będzie konkurs :3 w nim polega żeby zrobić obrazek z  naszymi myszkami z jesiennym tłem  technika dowolna i na każdym programie
                                                              tak wyglądamy
                                                       
                        1 miejsce dostanie : obraz na konto, na space mice zaprosimy go do plemienia i będzie naszą maskotką (na naszym blogu mogą być tylko 2 maskotki) i do znaj
                                           
  2 miejsce dostanie : dodamy do znajomych i plemienia
     
  3 miejsce dostanie : dodamy do znaj                             

    termin do  31 paźdzziernika
 wysyłajcie prace na email naboki@spoko.pl
                                                                               i piszcie komentarze :3                     naboki ♥

Ja Zmierzch

Siemka ja jestem Zmierzch

A oto jak wyglądam na spacemice 



Jestem wspólniczką bloga Kai (Kaja to naboki) i chcę wam powiedzieć że niedługo może zrobimy konkurs ale to jeszcze muszę uzgodnić to z Kają.W następnym poście może jeszcze napiszemy o tym czy to będzie ten konkurs i na czym on będzie polegał i co będzie można wygrać i jeszcze jedno wam powiem ja wiem o czym będzie ten konkurs ale wy się dowiecie dopiero jutro albo nawet i dzisiaj 


                                                                                                                        PAPATKI    

                                                                                                                      Zmierzch :
P

Dzisiaj trochę o space mice

hej myszki zmierzch nie mogła dzisiaj napisać a więc ja piszę.Dziś porozmawiamy o space mice :3


                                                  space mice to fajna gra tak jak micemaria


                 a więc obudźcie się i zabawcie się!!!! Przed wami jeszcze wiele miesięcy oglądania naszych postów c: a więc pozdrawiam was i mówię papatki :D

                                                              http://spacemice.ru/
  
                                                                                           





                                     Życzę wam miłego dnia :] i wchodźcie na space mice
                                                    
                                                                  
                                    będę  na roomie blog i pamiętajcie zawsze możecie pisać komentarze
                                                 i pytać nas a my wam odpowiemy :*

                                                     


                                                         

piątek, 25 października 2013

jak się można się ubrać na haloween w MiceMaria

Hej chcem wam powiedzieć jak się ubrać na haloween w MiceMaria są różne sposoby lecz ja wymyśliłam swój

                                        to zombie fajny i w kolorach czerwieni i brązu


                                                             

                                     bye bye jutro będzie pisała zmierzch :3

WITAJCIE NA BLOGU O MICEMARIA :D

                             Hej myszki jestem naboki i razem z zmierzch  i będziemy mówić o grze MiceMaria fajna gra i zachcęcamy do czytania bloga :3   


    http://www.micemaria.com/