Muzyczka

niedziela, 27 października 2013

jak wyglądam na space mice

                                      hej chcę wam powiedzieć jak wyglądam na space mice
                
                                                               to ja :3  
                                       
                                             mam futerko pikachu szalik włosy czarno-brązowe jak szalik kokardę      żółtą a kryształ na ogon czarno-biały mam nadzieje że robicie jużprace na konkurs pamiętajcie prace do 31 października na email naboki@spoko.pl  papa :3                    


ling do space mice http://spacemice.ru/  dajecie na polski logujecie się i gracie ??


                                                                                      i piszcie komętarze                      naboki ☻

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz