hej chcę wam powiedzieć jak wyglądam na space mice
to ja :3
mam futerko pikachu szalik włosy czarno-brązowe jak szalik kokardę żółtą a kryształ na ogon czarno-biały mam nadzieje że robicie jużprace na konkurs pamiętajcie prace do 31 października na email naboki@spoko.pl papa :3
ling do space mice http://spacemice.ru/ dajecie na polski logujecie się i gracie ??
i piszcie komętarze naboki ☻

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz