Muzyczka

niedziela, 27 października 2013

Ja Zmierzch

Siemka ja jestem Zmierzch

A oto jak wyglądam na spacemice 



Jestem wspólniczką bloga Kai (Kaja to naboki) i chcę wam powiedzieć że niedługo może zrobimy konkurs ale to jeszcze muszę uzgodnić to z Kają.W następnym poście może jeszcze napiszemy o tym czy to będzie ten konkurs i na czym on będzie polegał i co będzie można wygrać i jeszcze jedno wam powiem ja wiem o czym będzie ten konkurs ale wy się dowiecie dopiero jutro albo nawet i dzisiaj 


                                                                                                                        PAPATKI    

                                                                                                                      Zmierzch :
P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz