A oto jak wyglądam na spacemice
Jestem wspólniczką bloga Kai (Kaja to naboki) i chcę wam powiedzieć że niedługo może zrobimy konkurs ale to jeszcze muszę uzgodnić to z Kają.W następnym poście może jeszcze napiszemy o tym czy to będzie ten konkurs i na czym on będzie polegał i co będzie można wygrać i jeszcze jedno wam powiem ja wiem o czym będzie ten konkurs ale wy się dowiecie dopiero jutro albo nawet i dzisiaj
PAPATKI
Zmierzch :P
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz