Muzyczka

niedziela, 27 października 2013

KONKURS!

                hej ja i zmierzch ustaliłam że będzie konkurs :3 w nim polega żeby zrobić obrazek z  naszymi myszkami z jesiennym tłem  technika dowolna i na każdym programie
                                                              tak wyglądamy
                                                       
                        1 miejsce dostanie : obraz na konto, na space mice zaprosimy go do plemienia i będzie naszą maskotką (na naszym blogu mogą być tylko 2 maskotki) i do znaj
                                           
  2 miejsce dostanie : dodamy do znajomych i plemienia
     
  3 miejsce dostanie : dodamy do znaj                             

    termin do  31 paźdzziernika
 wysyłajcie prace na email naboki@spoko.pl
                                                                               i piszcie komentarze :3                     naboki ♥

4 komentarze: