hej ja i zmierzch ustaliłam że będzie konkurs :3 w nim polega żeby zrobić obrazek z naszymi myszkami z jesiennym tłem technika dowolna i na każdym programie
tak wyglądamy
1 miejsce dostanie : obraz na konto, na space mice zaprosimy go do plemienia i będzie naszą maskotką (na naszym blogu mogą być tylko 2 maskotki) i do znaj
2 miejsce dostanie : dodamy do znajomych i plemienia
3 miejsce dostanie : dodamy do znaj
termin do 31 paźdzziernika
wysyłajcie prace na email naboki@spoko.pl
i piszcie komentarze :3 naboki ♥

świetnie mogę coś narysować :D
OdpowiedzUsuńfajnie :)
OdpowiedzUsuńByć może i ja coś narysuje
OdpowiedzUsuńto jeszcze lepiej :D
OdpowiedzUsuń