hej jest 9:23 i piszę post bo nie poszłam do szkoły bo jestem chora !!! będą posty ale to chyba jest najbardziej krótszy. Teraz idę do lekarza bo mam kaszel i chrypę :c jest mi strasznie smutno że muszę leżeć i oglądać telewizje :/ ciągle czekam na wasze prace na konkurs i nie mogę się doczekać wyników mam nadzieje że nie będzie tak że tylko 2 osoby zrobią prace :c papatki jeszcze może dziś coś napiszę pa

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz