hej oto mój pierwszy post z ubraniami :D !!! pokaże wam jak się ubrać na gry typu transformice jest gra CakeForMice linczek i space mice które znacie drugi linczek mam już kilka pomysłuw i też pokaże wam z jakich kolorów są dlatego te gry są mi potrzebne :D miłego i słitaśnego ubierania :3 i czytania c:
1 strój
1.musicie mieć : włosy,inne włosy,krawat,skórkę zimową,gwiazdeczkę na ogon i tą czapke
czapka musi mieć kody do kolorów : 00BEFF,B1F6FF i 68B1E0 i mamy czapeczkę
włosy numer 1 : trzeba tylko 2 kolory XD 00BEFF i B1F6FF i tak je ustawić jak na zdjęciu
krawat :kolory są już inne i kody teraz wpisujemy : 68B1E0 i B3EFFF i koniec krawatu
gwiazda kod: 68B1E0
i na koniec włosy numer 2 kody do koloru : 68B1E0 tak jak u gwiazdy
i to koniec a efekt końcowy wygląd wygląda tak :
to koniec na dziś w następnym poście z ubraniami będzie jak się ubrać na transformice CakeForMice bo na Space Mice jeszcze tego nie ma :P a więc to tyle na dzisiaj i papatki ♥ moja myszka naboki już jest w śniegu i zwami się też żegna
bye bye
oto zdjęcie tego ubrania żeby było lepiej widać
miłego dnia i mam nadzieje że już nie długo będzie śnieg
naboki
Muzyczka
niedziela, 10 listopada 2013
czwartek, 7 listopada 2013
hej nie było długo postów
hej nie było aż tak dużo postów dla tego że malowałam na paint było fajnie ja i zmierzch już robimy teledysk ale będzie inna piosenka :3 a teraz pokaże wam moje obrazki
tutaj zmierzch w swoim specjalnym stroju (wiem sweet jak na mnie ^^ )
tutaj ja i zmierzch na kamieniach narysowane to mój pomysł ^^''
myszka jest sweet i tak zaskoczona tyloma wyświetleniami bloga ^^
i na koniec chcę wam powiedzieć że jutro moja siostra ma święto które się nazywa śniadanie daje moc XD dziwne a więc dobranoc :* i w ogóle blog taki jest teraz mroczny XD
naboki
tutaj zmierzch w swoim specjalnym stroju (wiem sweet jak na mnie ^^ )
tutaj ja i zmierzch na kamieniach narysowane to mój pomysł ^^''
myszka jest sweet i tak zaskoczona tyloma wyświetleniami bloga ^^
i na koniec chcę wam powiedzieć że jutro moja siostra ma święto które się nazywa śniadanie daje moc XD dziwne a więc dobranoc :* i w ogóle blog taki jest teraz mroczny XD
naboki
niedziela, 3 listopada 2013
dzisiaj troche zdjęć i moich znajomych :3
Hej dzisiaj pokaże wam zdjęcia z moimi przyjaciółmi zmierzch nie ma a więc z nią nie mogłam zrobić zdjęć :/ ale pokaże wam za to dwójkę moich innych przyjaciół :3
pierwszy jest blackq on mnie uczy grać na roomie defilante :3 i też umie jak dla mnie się ubrać :3
jego zdjęcia
druga jest moja przyjaciółka akitaa ^^ jest fajna i miła i też zabawna ubiera się śliczne umie dopasować kolory
nasze wspulne zdjęcie
i to na tyle papatki
Naboki
pierwszy jest blackq on mnie uczy grać na roomie defilante :3 i też umie jak dla mnie się ubrać :3
jego zdjęcia
druga jest moja przyjaciółka akitaa ^^ jest fajna i miła i też zabawna ubiera się śliczne umie dopasować kolory
nasze wspulne zdjęcie
i to na tyle papatki
Naboki
Subskrybuj:
Posty (Atom)














