Muzyczka

niedziela, 3 listopada 2013

dzisiaj troche zdjęć i moich znajomych :3

Hej dzisiaj pokaże wam zdjęcia z moimi przyjaciółmi zmierzch nie ma a więc z nią nie mogłam  zrobić zdjęć :/ ale pokaże wam za to dwójkę moich innych przyjaciół :3  
         

    pierwszy jest blackq on mnie uczy grać na roomie defilante :3  i też umie jak dla mnie się ubrać :3

                                                              jego zdjęcia





       druga jest moja przyjaciółka akitaa ^^ jest fajna i miła i też zabawna ubiera się śliczne umie dopasować kolory

                                                    nasze wspulne zdjęcie

                       




i to na tyle papatki

                                                                                                                                            Naboki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz