Hej dzisiaj pokaże wam zdjęcia z moimi przyjaciółmi zmierzch nie ma a więc z nią nie mogłam zrobić zdjęć :/ ale pokaże wam za to dwójkę moich innych przyjaciół :3
pierwszy jest blackq on mnie uczy grać na roomie defilante :3 i też umie jak dla mnie się ubrać :3
jego zdjęcia
druga jest moja przyjaciółka akitaa ^^ jest fajna i miła i też zabawna ubiera się śliczne umie dopasować kolory
nasze wspulne zdjęcie
i to na tyle papatki
Naboki



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz