Siemka
Piszę ten post z nie tylko z nudów ale dlatego że chcę żeby więcej
osób wchodziło na SPACEMICE!
bo jest naprawdę nas mało kiedy widzę polaka
Pamiętajcie wybierajcie polską flagę xd
Chcę zrobić poradnik jeszcze jak zrobić zjd myszki
wiem że na wielu blogach o tym już pisali posty
ale ja postanowiłam że też o tym napiszę
- Włączamy grę np.spacemice.ru czy transformice
- Gdy się zalogujemy to klikamy prawym przyciskiem myszy
- I klikamy powiększ (radzę tak powiększać 3 4 razy)
- Potem klikamy przycisk na klawiaturze (PrtScSysReq to tak pisze na laptopie),(przycisk na komputerze czy na laptopie powinien być taki sam ale szukajcie go albo nad inserd lub backspce
- I gotowe wchodzimy w pait klikamy prawy przycisk myszki i wklej!
Ciekawostka
Gdy twoja myszka jest przybliżona i nie cie robi tylko stoi to jest cała tak pikselowata (to znaczy z kwadratów) A oto dowód na to:
A gdy robi coś np. tańczy ?
To jest bardzo ładna myszka
Papatki Zmierzch/a no taki i mój pomocnik model CookieM
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz