słodkie myszki z MiceMaria
Muzyczka
sobota, 2 listopada 2013
planuję teledysk :3
Hej planuję teledysk który pokaże wam na blogu z piosenki Ylvis - the fox fajna są mi potrzebni aktorzy do grania a więc zgłaszajcie się na space mice :3
a więc
to na tyle
papatki ^^
2 komentarze:
Zmierzch
2 listopada 2013 15:22
Zgłaszam się na ochotnika xd
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Unknown
12 listopada 2013 05:20
I Ja Bo To Ja Jasiek :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Zgłaszam się na ochotnika xd
OdpowiedzUsuńI Ja Bo To Ja Jasiek :)
OdpowiedzUsuń