Muzyczka

sobota, 2 listopada 2013

planuję teledysk :3

Hej planuję teledysk który pokaże wam na blogu z piosenki Ylvis - the fox fajna są mi potrzebni aktorzy do grania a więc zgłaszajcie się na space mice :3 a więc to na tyle papatki ^^

2 komentarze: