Muzyczka

czwartek, 7 listopada 2013

hej nie było długo postów

hej nie było aż tak dużo postów dla tego że malowałam na paint było fajnie ja i zmierzch już robimy teledysk ale będzie inna piosenka :3 a teraz pokaże wam moje obrazki        
    
                                     
                                      tutaj zmierzch w swoim specjalnym stroju (wiem sweet jak na mnie ^^ )  

          
                            tutaj ja i zmierzch na kamieniach narysowane to mój pomysł ^^''
                       
                          


                     myszka jest sweet i tak zaskoczona tyloma wyświetleniami bloga ^^ 

      i na koniec chcę wam powiedzieć że jutro moja siostra ma święto które się nazywa śniadanie daje moc XD dziwne a więc dobranoc :*       i w ogóle  blog taki jest teraz mroczny XD                      
                                                                

                                                                                                                                     naboki
















            

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz