hej nie było aż tak dużo postów dla tego że malowałam na paint było fajnie ja i zmierzch już robimy teledysk ale będzie inna piosenka :3 a teraz pokaże wam moje obrazki
tutaj zmierzch w swoim specjalnym stroju (wiem sweet jak na mnie ^^ )
tutaj ja i zmierzch na kamieniach narysowane to mój pomysł ^^''
myszka jest sweet i tak zaskoczona tyloma wyświetleniami bloga ^^
i na koniec chcę wam powiedzieć że jutro moja siostra ma święto które się nazywa śniadanie daje moc XD dziwne a więc dobranoc :* i w ogóle blog taki jest teraz mroczny XD
naboki



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz