słodkie myszki z MiceMaria
Muzyczka
piątek, 1 listopada 2013
Hej myszki!
Jestem nową autorką tego bloga i będę tu pisać. Od razu zaznaczam, że nie gram w SpaceMice tylko w Transformice i wszystkie moje wpisy będą dotyczyły tej gry. Będę pisać o eventach, nowościach itd. Mam nadzieję, że mnie polubicie
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz