Muzyczka

piątek, 1 listopada 2013

Hej myszki!

Jestem nową autorką tego bloga i będę tu pisać. Od razu zaznaczam, że nie gram w SpaceMice tylko w Transformice i wszystkie moje wpisy będą dotyczyły tej gry. Będę pisać o eventach, nowościach itd. Mam nadzieję, że mnie polubicie


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz