hej wiecie że jutro halloween i dlatego ogłaszam nowy konkurs !!!
zasady konkursu które trzeba zrobić
1. Trzeba namalować obrazek dowolnie czyli : namalować na kartce i zrobić zdjęcie i mi przysłać , można robić na każdym programie
2. trzeba zrobić tło takie mroczne czyli takie jak myślicie i namalować myszkę ubraną w strój halloweenowy (oczywiście to nie musi być jedna myszka :P)
3.nagrody będą fajne :3
nagrody dla 1 miejsca to: obrazek który namalowałam wczoraj i dodam go do plemienia halloweenowego którego też zrobiłam wczoraj ^^'' i moje stare konto (bo jednak w święta będą inne prezenty)i do znaj
nagrody dla 2 miejsca to :dodam go do plemienia i do znaj
nagroda dla 3 miejsca to : dodam go do znaj ;3
wysyłajcie na email naboki@spoko.pl termin do : 15 listopada
i to tyle papatki
naboki
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz