Muzyczka

środa, 30 października 2013

nowy konkurs :D bo w tamtym dałam chyba zbut mało czsu :D

              hej wiecie że jutro halloween i dlatego ogłaszam nowy konkurs !!!
                                                   
                                                    zasady konkursu które trzeba zrobić         
                                     
                  1. Trzeba namalować obrazek dowolnie czyli : namalować na kartce i zrobić zdjęcie i mi przysłać , można robić na każdym programie
                  2. trzeba zrobić tło takie mroczne czyli takie jak myślicie i namalować myszkę ubraną w strój halloweenowy (oczywiście to nie musi być jedna myszka :P)
                   3.nagrody będą fajne :3


nagrody dla 1 miejsca to: obrazek który namalowałam wczoraj i dodam go do plemienia halloweenowego którego też zrobiłam wczoraj ^^'' i moje stare konto (bo jednak w święta będą inne prezenty)i do znaj
nagrody dla 2 miejsca to :dodam go do plemienia i do znaj
nagroda dla 3 miejsca to : dodam go do znaj ;3

wysyłajcie na email naboki@spoko.pl                                                                termin do : 15 listopada
  i to tyle papatki                                           
                                                                                                                                                naboki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz