hej myszki zmierzch nie mogła dzisiaj napisać a więc ja piszę.Dziś porozmawiamy o space mice :3
space mice to fajna gra tak jak micemaria
a więc obudźcie się i zabawcie się!!!! Przed wami jeszcze wiele miesięcy oglądania naszych postów c: a więc pozdrawiam was i mówię papatki :D
http://spacemice.ru/
Życzę wam miłego dnia :] i wchodźcie na space mice
będę na roomie blog i pamiętajcie zawsze możecie pisać komentarze
i pytać nas a my wam odpowiemy :*


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz