hej za dwa dni wyniki konkursu i dalej żadnych prac boję się w sprawie tych prac 31 października są wyniki :c ja też robię rysunek ale na halloween ;) i wam ją pokaże dalej jestem chora na święta Bożego Narodzenia będzie konkurs tyko na dwa 1 miejsca ja i zmierzch oddamy stare konta z dużymi punktami do mocy dla szamana :3 ale tylko 2 pierwsze miejsca hehe a więc na zime będziecie musieli się starać ;) papa chciałam tylko wam to powiedzieć ;) aha i jeszcze coś te stare konta wyglądają tak
oczywiście teraz wyglądają inaczej moje stare to aniolka a zmierzch to fruzja ;)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz