Muzyczka

niedziela, 27 października 2013

w sprawie konkursu

   jeszcze coś w konkursie możecie robić rysunki nie na laptopach czy na komputerach ale na zwykłych  kartkach robić im zdjęcia i je przesyłać na komputer i później nam przesyłać na email c:
                                               nie mogę się doczekać waszych prac kochani♥  mam nadzieje że będzie ich dużo !!!!    przypomnę wam email do którego wysyłajcie obrazki naboki@spoko.pl 
                                       kocham was moi drodzy :3 papatki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz