jeszcze coś w konkursie możecie robić rysunki nie na laptopach czy na komputerach ale na zwykłych kartkach robić im zdjęcia i je przesyłać na komputer i później nam przesyłać na email c:
nie mogę się doczekać waszych prac kochani♥ mam nadzieje że będzie ich dużo !!!! przypomnę wam email do którego wysyłajcie obrazki naboki@spoko.pl
kocham was moi drodzy :3 papatki

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz